Halb unenägu!?

Tervitused kõikidele ja ilusat alanud aprillikuud!

Hmm, kas näed liiga tihti halba unenägu? Näed viimasel ajal neid väga tihti ning mõtled vahel mitte magama minnagi, sest kardad taas näha halba unenägu. Viimane aeg on muretseda endale unenäopüüdja, sest just see aitab ära hoida halvad unenäod.

 

Mis on unenägu?

Unenägu see on rännak unistuste maailma, kus me võime lennata, ronida saavutamata kõrgustesse, ujuda ookeani põhjas ja isegi kohtuda surnud sugulastega ja lähedastega. Selleks, et uni oleks rahulik ja ohutu, kasutasid elutargad indiaanlased unenäopüüdjaid. Luupainajad takerdusid niitide võrku ning koidikul kadusid, kuid head ja heledad unenäod pugesid magava inimese unne.

 

Iga ostetud unenäopüüdjaga saab kaasa kirjakese, kus on kirjas kivi nimetus ning mida aitab teha jne. Mulle tuli kaks unenäopüüdjat, üks jäi mulle ning seal pakis olevas kirjas oli AVENTURIIN kohtaTeise unenäopüüdja kohta saate lisainfot teada blogi lõpus. (loe ennem postitus lõpuni ja vihjeks võin öelda, et ees ootab üks vahva uudis).

 

AVENTURIIN –  on väga hea jõukuse kivi, mis tugevdab sisemist rahu, soodustab positiivset ellusuhtumist ning aitab leebelt ja tõhusalt vabaneda emotsionaalsest valust. Seetõttu kasutataksegi just aventuriini sageli südametšakra tasakaalustamiseks. Ta lahustab negatiivseid tundeid neid inimese teadvusse toomata. Aventuriin nagu teisedki rohelised kristallid aitab tervendada füüsilist keha. Ta tasakaalustab siseeludnite talitlust, suurendab rakkude võnkesagedust, leevendab põletikke, palavikku ning allergiat.

IMG_20170403_184624_469Pildi autor: Sigrid Tamme, minu unenäopüüdja.

 

Dreamcatcher Estonia teeb neid ise käsitsi. Kasutavad naturaalseid sulgi ja poolkalliskive. Ma jumaldan nende unenäpüüdjaid, sest need on nii ilusad. Aitäh neile selle vahva kingituse ja koostöö eest!

 

Nüüd räägin teile rõõmustava uudise, et teise unenäopüüdja loosin välja enda instagrami lehel. Mine vaata täpsemalt siit -> https://www.instagram.com/p/BSbhn5LhCdb/?taken-by=sipsukene. Loosi läheb selline unenäopüüdja nagu instagrami pildil on näha.

Samuti visake pilk peale: https://www.instagram.com/dreamcatcher_estonia/ ja https://www.facebook.com/dreamcatcherestonia/?fref=ts 

 

Soovin head loosiõnne kõikidele!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s