Ta on minu …..

Hei! Ma vabandan, et ei ole kirjutanud vahepeal nii tihti, kui tavaliselt. See nädal on nii kiire ja tihe graafik, mida pean jõudma ära teha. Ma ei kavatse teile sellest rääkida vaid hoopis millegist vahvast, mille hiljuti kätte saime. 

Me oleme kutiga tahtnud osta midagi, mis meil oleksid ühesugused. Mina olen ise ammu vaadanud neid paaridele mõeldud pusasi, kus on kirjas armsad sõnad. Mõtlesime ja uurisime asju, kuid ei leidnud midagi, mis võiks meile sobida. Näitasin kutile neid pusasi ning ta ütles: “need on küll väga nunnud”. Otsustasime, et ostame need pusad endale, aga valida oli kas musta või halli värvi. Loomulikult meie valisime halli, sest see tundus ilusam ja nummim. Tellisime need Facebookist Miss Fashioni lehelt. 

Miss Fashion link: https://www.facebook.com/FashionistaMiss/?fref=ts

 

 

Tellisime detsembri lõpus, kuid Hiinas olid samuti pühad, siis venis kauba tarneaeg. Esialgu ei tulnudki kaupa ning müüja pakkus meile, et saadab raha tagasi. Meie ei tahtnud raha tagasi vaid tahtsime ikka kaupa ning siis rääkisin müüjaga ja ütles, et tellib teisest kohast. Läks mõni päev mööda ja selgus, et kaup on teel ning jõuab vahemikus 27.märts – 5. aprill. Kaup jõudis ilusti kohale ning juba 8. aprilli hommikul sain minna pakiautomaati kaubale järgi. Kaup küll hilines, aga me olime siiski rahulikud, sest tellides tulebki arvestada sellega. 

See oli igati ootamist väärt ja oleme kaubaga väga rahul. Materjal on pehme, kvaliteet on hea ning pusad vastavad suurustele. 

 

Mõned pildid siis ka: 

IMG_20170408_230826_744.jpg

Minu kõige kallim kuningas on nii armas, kes suudab alati üllatada. Aitäh kallis, et mul olemas oled! Sa oled igavesti mu südames, isegi kui oled kaugel ära. Armastan sind üle kõige!

IMG_20170413_141307_343.jpgThere is only one king in my life.

 

Kui keegi on samamoodi kahevahel kas osta või mitte, siis mina isiklikult soovitan osta pusad. 

Need pusad on ikka nii armsad ja lahedad. Vinge, et sellised pusad olemas on üldse. Kui ilmad soojemaks lähevad, siis saab pusade väel õues käia ning nende pusade järgi te ei kaota üksteist silmist. 

 

 

 

Juba varsti uus postitus! 

Järgmise korrani!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s