Halb, hea ning põnev.

 Hei! 

Kui vastik on olla, nüüd on jõudnud minuni ka väike külmetuse vimm. Ei tasu ikka panna õhemalt riidesse kohe esimestel soojadel päevadel, sest varakevad on salakaval nagu rebane ;). Õnneks veel pole kõrget palavikku ning loodan, et ei tule ka. Kõige vastikum on vett jooksev nina, sest muudkui ainult nuuska ja nuuska. Ei tahaks nuusata oma nina katki ja veriseks. Samuti kurgus kõditab ega teagi hetkel, mida tegema peaks. Olen kurgukomme söönud ja teed joonud, kuid see väga ei aita ka mind. Veidi on parem olla kui eile õhtul.

Homme teeb sauna ja vaatab, mis siis edasi saab. Hetkel on plaanitud esmaspäeval minna stuudiosse pildistama. Loomulikult oma isikliku fotograaf Margus Salustega. Teemast ei räägi praegu, sest muidu pole nii huvitav. Loodan, et ei jää rohkem haigemaks, kuna olen seda pildistamist väga oodanud. Õnneks pole esmaspäeval kooli, kuna 12.klass kirjutab eesti keele riigieksamit. Olen hästi positiivne ja usun, et saan esmaspäeval pildistama minna. 

Reede 21.04

Käisime eile kallimaga ja mu vennaga kinos vaatamas “Fast and Furious 8” . Mina jäin filmiga väga rahule, sai naerda jne. Mulle meeldivad kõige rohkem just need viimased osad, mis on olnud alates 5 või 6 osast. Need on minu arust palju huvitavamad ja põnevamad. 

“Fast and Furious 8”  actors.fast-and-furious-8-cast-image.pngbest film forever. 

Fast-8-casting-Now.jpg

Soovitan seda filmi vaatama minna, kes pole veel jõudnud või kaaluvad kas minna või mitte. Ma isegi läheks ja vaataks veel seda, sest nii väga meeldis.

Praegu jookseb kinos film “Esimesena kosmoses”, mida tahaksin ka veel vaatama minna, sest see põhineb tõsielusündmustel ning mind on hakanud huvitama kosmoseteemalised filmid. Kindlasti juuni kuus tahaks vaatama minna “Baywatch” (“Rannavalve”) filmi, tundub ka selline naljakas jne. 

Head tervist kõigile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s