Saage tuttavaks Getter Jaaniga

Hei!

Ilusat lastekaitsepäeva kõikidele! 

Lubasin, et esimene juunikuu blogipostitus on Getter Jaani kohta. Uutele lugejatele infoks, et ma kohtun Eesti tuntud / kuulsate inimestega ja siis kirjutan sellest toredast päevast.

IMG_20170531_142250

Asume nüüd teema juurde. 😉

Ma olin Getter Jaaniga suhelnud Facebooki teel ja ta ütles: “Jah on võimalik kohtuda, et annab teada, kui tal tekib vaba aeg.” Getter Jaani kirjutas mulle 30. mai õhtul, et tal oleks aega homme 31. mail saada kokku. Leppisime kokku, et kohtume kell 13.00 Kristiine Keskuses. Tal on väga tihe graafik, kuid ta leidis selle 1h, et kohtuda minuga ja vestelda. Mõtlesime, kuhu me istuma läheme ja otsustasime minna Robert’s Coffee kohvikusse. Need, kes on lugenud eelnevaid postitusi, siis see on juba kolmandat korda, kui just sinna kohvikusse satun. Nõustun Getter Jaaniga, et seal on hea kohvi ja lisaks koogid näevad isuäratavad välja. Igakord püüan maitsta erinevaid kooke. 

Seekord võtsin suure latte ja šokolaadikoogi. Getter Jaani võttis ka kohvi, aga ei mäleta kas latte või cappuccino 🙂 

IMG_20170531_131158.jpgKook oli ülimaitsev. ( Delicious ❤ )

Vestlesime Getter Jaaniga erinevatel teemadel näiteks koolist, jumestusest jne.

Selgus, et peale 9ndat läks õppima Tallinna Tööstushariduskeskusesse rätsep-stilisti eriala. Praegugi on võimalik minna õppima seda eriala. Info leiate siit: http://www.tthk.ee/opetatavad-erialad/tekstiili-ja-nahatootlus/ratsepatoo-stilist/ . Üks hetk otsustas ta vahetada kooli ja asus õppima Audentese e-gümnaasiumis ja seal lõpetas ta ka kooli. Peale 12.klassi tundis, et kirg jumestuse vastu muudkui kasvab, siis otsustas Getter jumestust õppima minna Meelis Kriki käealla.

 

Miks hakkas lisaks laulmisele tegelema jumestusega?

Ta otsustas hakata jumestusega tegelema, kuna alati ei saa esinemistele kaasa võtta kedagi, kes teeks meigi. Talle meeldib seda teha kui hobina mitte tööna. Tahab seda teha hoolega ja mitte kiirustades. Meeldib kombineerida vävide, mis sobivad inimese silma ja juuksevärviga kokku.

Snapchat-147842140.jpg

Getter Jaani ei kanna vabal ajal meiki, laseb nahal puhata.

Tema tehtud töödega saad tutvuda siin: https://www.facebook.com/Make-Up-By-GJ-1618109988468559/?fref=ts

Instagram: https://www.instagram.com/getterjaaniofficial/


 

 

Ta osales 2011. aastal Kanal 2 saates “Tantsud tähtedega” ja tema tantsupartneriks oli Ott-Sander Palm. Küsisin ka seda, et kas on veel koos oma tantsupartneriga. Jah, nad on koos ning tuli välja, et Ott-Sander Palm on Siim-Sten Palm vend, kellest ma kirjutasin maikuu viimases blogipostituses.

Maikuu viimast blogipostitust saate lugeda siit: https://sipsukeseblogi.wordpress.com/2017/05/30/saage-tuttavaks-saatest-naabrist-parem-jana-siim-sten-ja-nende-pisitutre-mia-ga

Getter Jaani ütles: “Jah, me oleme kõik koos üks suur perekond.”

 

Hakkasime lõpetama, siis tulid Getter Jaani kaks fänni ja küsisid: “Kas saaksime pilti?”

Loomulikult Getter Jaani ei ütle fännidele ära. Ta on hooliv, lahke, armastav, sõbralik, rõõmus ja heasüdamlik noor laulja.

 

Veel ei oska öelda, kes võiks olla järgmine Eesti kuulus inimene. Kindlasti hoian teid asjadega kursis. 

 


Kelle kohta teie tahaksite lugeda minu blogist? 


Tervitades,

Blogija Sigrid Tamme ❤

2 thoughts on “Saage tuttavaks Getter Jaaniga

 1. Voiksid kohtuda instasy tuntute inimestega nagu naiteks @liisaleetma, @muurja, @anitasibul, @hmklettenberg, @inqritt või @helena.mang. Mina jaan nendega postitisi ootama vaga, kuna hoian ise neil pidevalt silma peal. Nad on vahvad, ilusad, inspireerivad, ent mitte koige tuntumad.

  Liked by 1 person

  • Marleen, kindlasti võtan kuulda ja püüan nendega ühendust saada. Parasjagu kirjutasin Anita Sibulale juba. Nüüd tuleb vaid jääda ootama vastust. Kindlasti võtan teistega ka ühendust! 😉
   Aitäh sulle soovituse eest!

   Tervitades,
   Blogija Sigrid Tamme ❤

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s