Külaskäik korter nr 4 osalejatel

Hei, hei!

Ühes eelnevas blogipostituses kirjutasin “Naabrist parem” korter nr 4 osalejatest. Nende korter on nii minu kui ka paljude teiste lemmik. Kõige rohkem silma jäi lapse söögitool, mis oli ehitatud kasepuudest. Kahjuks on osad lõppenud vaid on jäänud veel finaal. Meie oleme need, kes valivad “Naabrist parema” saate võitja.

Mina hääletan kindlasti korter nr 4 poolt, sest nad on nii toredad, andekad, sõbralikud ja armsad inimesed. Nad meeldivad isiklikult mulle kohe väga. 

Tegelikult räägin ühest vahvast ja toredast päevast teile. Me plaanisime Janaga anmu kokku saada, aga neil on olnud tänu filmimisele kiired ajad ja lisaks muud toimetused. Tahtsime ühel päeval kokku saada, aga oli nii tuuline ilm, et oleks ära lennanud. Lükkasime kokku saamist edasi ja otsustasime kohtuda 15. juunil. Hetkel elavad Peetris üürikorteris ja loodavad, et saavad kolida varsti Kasekodusse.  Tol päeval oli päris soe ilm ning läksin Peetrisse. Jana pidi mulle tulema vastu Peetri lasteaia juurde, aga väike printsess jäi magama. Vankrirattad jäid autosse ja Siim-Sten oli väikestele andmas jalgpallitrenni. Seega Jana ei saanud mulle vastu tulla, aga õnneks leidsin ise nende kodu üles. Õues oli ilus ja soe ilm, siis otsustasime, et oleme terrassil. Neil on nii mõnus väike aianurk, kus saab grillida jne. Ainult, et seal ei ole mingit tuult. Mõnes mõttes on hea, aga samas vahepeal tahaksid õhku ka. 😉

Siim-Sten jõudis koju ning pani kohe grilli sooja, et saaks teha süüa. Naistel olid ju kõhud tühjad . (Minul ja Janal) 😉 

Jana tegi veel värsket salatit ning Siim-Sten grillis kanašašlõkki. Mina istusin terrassil nagu saunas, sest päike küttis nii kuumalt. Kui liha sai valmis, siis hakkasime sööma. Oiiii, kui maitsev oli see liha. See oli hästi pehme ja mahlane.

Peale söömist ärkas ka väike printsess Mia Isabela üles. Temagi sõi oma kõhu täis ning peale seda läks basseini sulistama.

DSC_0086.JPGKüll on ikka armsad.

DSC_0084.JPGVäike Mia Isabela oskab õigel ajal vaadata kaamerasse.

 

DSC_0107.JPGJana pidi mõned asjad korda ajama ning sel ajal Siim tegeles Miaga.

 

DSC_0103.JPGNii tõsine nägu peas, kui peab ajama tähtsaid asju.

 

DSC_0110.JPG

Vahepeal läks Mia Isabela terrassile hingama värsket õhku. Küll ta on alles armas rõõmupall. Kahjuks hambad hakkavad tulema ja need teevad talle väga haiget. Sellepärast on õnnetu vahepeal. Talle meeldis Janaga koos toas ringi joosta ning ma kõdistasin teda.

Väiksed lapsed on nii armsad. Kunagi tuleb vast minu aeg, kui sünnitan oma lapse. See ei puutunud väga teemasse, aga jah. 😉 

Kell 18:57 pidi Jana minema bussile, et sõita linna trenni andma. Mia Isabela ja Siim-Sten jäid koju mängima. Igatahes see oli väga tore ja vinge päev. Sai palju naerda ja kõik oli super.

Jana ja Siim-Sten!

Suur, suur aitäh teile! Näeme varsti jälle!

Hoian teile pöidlaid ja kindlasti hääletan kolmapäeval!

 

Kallid lugejad!

Juba kolmapäeval 21. juunil kell 21:00 saate hääletada nende poolt saates “Naabrist parem”.

Korter nr 4 ootab teie hääli 😉

 


 

Samuti tasub osaleda vahvas käekella loosis. See on eriti vinge käekell, sest on tehtud puidust. Lisainfo leiate siit: https://sipsukeseblogi.wordpress.com/2017/06/13/loe-jaga-ja-voida/

Loosimine lõppeb juba teisipäeval 20. juunil

 

Päikest

Blogija Sigrid Tamme ❤️

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s