Bussireis Lõuna-Eestisse. Kuhu täpsemalt? Miks sinna?

Hei, hei! 

11. augustil alustasin kell 09:05 bussisõitu Tallinnast Lõuna-Eestisse. Kindlasti teid huvitab kuhu täpsemalt ja miks ma sinna läksin. Varsti saad oma küsimusele vastused: 😉

Küll see bussisõit oli kohutavalt pikk. Jah, ma virisen liiga palju. 😉 Nimelt sõitsin Võrusse, sest kohtusin oma parima sõbrannaga, kelle nimi on Deira. Temagi alustas alles hiljuti blogi kirjutamist, lingi lisan postituse lõppu. Tasub lugeda tema postitusi, sest sealt saab palju ilunippe jne. 

Kas tõesti ma viitsisin sõita Võrru ainult sellepärast, et kohtuda oma sõbrannaga!? Jah, ma viitsisin ja sõidan edaspidigi. Teate, kui õnnelik ma olen, et lõpuks ma sain näha oma kallist sõbrantsi, kellega saab rääkida kõigest. Ta kuulab alati mu mured ära ja koos püüame leida lahenduse. 😉 

Ma pidin olema 12:55 Võrus, aga teate kus ma sel ajal alles olin? :O Sellel kellaajal olin mina alles Põlvas. Tõesti ma olin kannatamatu, sest tahtsin nii väga teda juba näha ja kallistada. Lõpuks jõudsin kohale ja tol hetkel oli sõbranna läinud oma mehega veidi autoga ringi sõitma, et väike beebi jääks magama. 

Sõbranna palus mul oodata, mida oli mul muud teha, eks ma ootasin teda. Ja sealt ta tuligi ……….,

mul ei olnud sõnu ja me ikka kallistasime päris pikalt. Mul isegi tulid pisarad silma, sest ei suutnud uskuda, et see hetk on kätte jõudnud. Me plaanisime pikalt ette, et just 11 või 12. augutil tulen Võrru. Edasi läksime Kagukeskusesse, mis asub Võru bussijaamast umbes 10-15 minuti kaugusel. Loomulikult me jalutasime sinna, sest polnud üldse pikk maa. Ainult see palavus, uskuge või mitte, aga siin oli 26 kraadi sooja. Mina ütleks, et päikese käes tundus pigem kuskil 30 kraadi. Ülipalav oli, sest esialgu meil ei olnud juua ka kaasas.

Mida me tegime koos?

Eks sõbrannad armastavad ikka koos shoppata. Seda tegime meiegi ja tahtsime sööma minna, aga olid hull järjekord. Otsustasime, et läheme käime pildistamas ära ja siis tuleme tagasi. Nii me võtsime oma kodinad ja asusime teele. 😉 Tee peal tegime palju nalja. 

Pildid meie väiksest fotosessioonist.Peale pildistamist hakkasime tagasi jalutama keskuse poole. Jõudsime kohale ja söögikoht oli tühi. Kõhud olid juba nii tühjad, et lausa korisesid: 😀 Nii mina võtsin Mafioso ja tema võttis Kebab pizza.

Sain teada, et Deira armastab pipraseid toite. Peale söömist käisime veel poodides ringi ja enne bussijaama minekut käisime veel korra Selverist läbi. Bussijaama jõudes, istusime pingile ja nautisime ilma. Ilm oli lausa nii palav, et jalad läksid nii tuliseks. 
Kätte jõudis see hetk, kus tuli Deiral minna bussi peale. Minu buss polnud veel tulnud, sest oli veel aega. Oh õudust, kui raske oli mul eemalduda oma kallikesest. Ta on tõeliselt armas, hooliv, sõbralik, ilus, armastav, abivalmis, rõõmsameelne …….. . Ma jääkski teda kirjeldama, sest ta on lausa kirjeldamatult parim sõbranna. ❤ 

Nii mul voolasid pisarad. Kell oli saanud nii palju, et tuli ka minu buss. Istusin oma kohale ja vaatasin aknast välja ning reaalselt ma hoidsin nuttu kinni, kes tahaks bussis nutta. 😥 Õnneks mu kõrval ei istunud keegi, sest mul oli nagunii sõit Võru-Tartu. Lõpuks suutsin maha rahuneda ja Tartusse jõudes oli mul aega bussini 50 minutit, et asuda koduteele ehk Tallinnasse. Mulle ei meeldi niisama passida, siis otsustasin minna Taskusse ja vaadata poodides ringi. Käisin Expressionsis, et vaadata midagi, mis ühendaks meid sõbrannaga. Nii ma leidsingi käevõrud, kus on südad, mis käivad pooleks ja kokku käivad magnetiga. 

Sellised:


Mul oli veel aega, siis käisin veel riietepoodides ja korra ka rimis. Ostsin endale bussi kaasa vett ja hapusid kummikomme. Ma armastan hapusid kummikomme või no üldiselt maiustusi, mis on hapukad. 

 

Kuna Tallinnasse on ka üsna pikk sõit, siis otsustasin bussis selle postituse kirjutada bussis ära ja avalikustada täna. Kui loed parasjagu seda, siis tead, et kirjutasin bussis ja sõidan Tallinna poole. 

 

 

Deira blogiga saate tutvuda siin: https://deirablog.wordpress.com/
Minu tõeline modell, kes tuleb minu jälgedes. ❤️ Kallistan sind tugevalt ja ootan juba järgmist korda, millal me kohtume. Mina jäin tänase päevaga väga rahule. Aitäh sulle vahva päeva eest! ❤️😘

 

Ilusat algavat nädalavahetust kõikidele! 

Sigrid Tamme ❤ 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s