True love and good memories

Hei!

Paljud andsid tagasisidet selle kohta, et võiksin rohkem kirjutada meie ühistegevustest (kutiga). Mulle öeldi, et need pidid olema huvitav lugeda. Väga palju pole midagi rääkida, sest ei tee väga tihti mingeid huvitavaid asju. Eks ma annan endast parima ja kirjutan mingisuguse postituse kokku ning vastan ka ühe lugeja küsimustele.

 

Lühitutvustus meist:

Mina olen 18-aastane neiu, kellele meeldib palju asju iseseisvalt teha nagu blogimine, kodutööde tegemine, kirjutamine jne. Lapsepõlves unistasin, et minust võiks tulevikus saada õpetaja, sest mulle meeldis oma väikest venda õpetada oma kooliõpikute ja töövihikute järgi. Vahel olid ka õpilasteks kaisuloomad, aga nemad ju ei räägi, siis pidin ise rääkima nende eest. Mulle meeldis väga mängida kooli, aga nüüd enam ei mõtle, et tahaksin õpetajaks saada, sest esiteks on palk väike ja teiseks ei meeldi enam see amet. Praegu ei oska ette kujutadagi, kelleks tahaksin või võiksin saada, sest mul alati muutuvad plaanid. Samas unistan fotograafiaks õppida ja sellega rohkem tegeleda, praegui käin vahel pildistamas. Mul oleks eriti hea meel, kui keegi sooviks kaamera ette tulla, et saaksin harjutada ja ennast proovile panna. Õpin 12.klassis, olen seda mitmeid kordi juba rääkinud (I know). Kordamine on tarkuse ema ;). Peale kooli plaanin minna täiskohaga tööle, et teenida raha. Mingid plaanid on juba paika pandud, aga võib-olla lähen õppima fotograafiat peale gümnaasiumit. Ah, mida ma ikka plädisen rohkem endast 😀 

Kriss saab selle aasta detsembris 21-aastaseks. Tema on lõpetanud juba gümnaasiumi ja nüüd käib tööl, et teenida raha oma elamise ja muude asjade jaoks. Väga palju ma ei saa temast kirjutada, sest ei mäleta täpselt, kelleks ta tahtis lapsepõlves saada või kahtlen ega tahaks huupi panna siia. Talle meeldib mängida ja vaadata jalgpalli. Varem käis ka jalgpalli trennis, aga tuli ära, sest ei olnud piisavalt aega ja tahtis minuga rohkem koos aega veeta. Rohkem ei oska väga midagi öelda. Lisaks mulle ei meeldi väga avaldada oma kallima asju, sest aeg on näidanud, et mida rohkem keegi teab, siis seda raskem on endal olla. Teades, et maailmas on halbu inimesi ega tahaks kaotada oma armastust, keda armastan kogu südamest. ❤ Arvan, et parem on jätta teatud asjad enda teada, siis on endal ka palju kergem olla. 

 

Hmm, see pole küll mingi lühitutvustus. 😀 Nüüd vastan veidi küsimustele.

Taheti teada saada, mis on olnud meie suurimad tülid – Ma arvan, et need jätan heameelega enda teada ja neid ei sooviks avaldada, sest see on ebavajalik info jne. Meie parimatest hetkedest võin küll kirjutada, sest neid on olnud lausa mitu, mitu. 

 

Meie parimad ja kõige meeldejäävamad hetked

Kindlast siin võiksin välja tuua selle päeva, kui saime esimest korda elus kokku. Kõige naljakam on see, et me polnud varem veel näinud ja me armusime esimesest silmapilgust. Tutvusime tema õe kaudu, kes on minu vanune. Poleks ma varem tutvunud temaga, siis oleksin kindlasti ta õe sünnipäeval teda märganud ja silma peale pannud. Veider mõelda, et mina olin see, kes tegi esimese julge sammu. Nagu eelmisest postitusest saite lugeda seda, et mina olen palju julgem kui tema, siis on see isegi täitsa okei veel. Ta mainis mulle kohe alguses, et tahab veeta terve elu koos minuga. No öelge, kas see ei ole armas!!? Minu meelest on see nii truu ja armas temast, et mulle nii ütles ning siiani vahel tuletab mulle seda meelde. Ah, ma jääkski neid kirjutama. Ma võtan järgmise meeldejääva asja, kuigi neid on tõeliselt palju selle 2 aasta ja 3 kuuga tekkinud.

Kui meil täitus 1 aasta, siis kinkis ta mulle kaelakee, mida kannan igapäevaselt. Ma ei saa ilma selleta kodunt lahkuda, sest see annab mulle nagu jõudu ja tean, et kallim on minuga kaasas ja toetab ning kaitseb. Aga see moment, kuidas ta andis selle mulle. Ma pidin keerama seilja tema poole ja panema silmad kinni. Eks ma täitsin seda käsku ja ta sahistas seal midagi. Palus ümber pöörata ning ta oli minu ees põlvili ja see kaelakee karp lahti. Seda tehakse küll, siis kui palutakse naiseks, aga minu meelest oli see niigi armas, et ma ei mõelnud tol hetkel muule. Lisaks sellele kaelakeele kinkis ka veel punased roosid nagu ikka. 🙂 Kindlasti jääb meelde see üllatus, mille ta tegi sellel aastal mulle sünnipäevaks. Kella 17:00 pidime minema koos minu perega minu sünnipäeva tähistama St. Patrick’sse ja ta pidi tulema minukale kella 15:00. Ühel hetkel helises mu uksekell, kuigi kell oli alles 12.15 või midagi sellist ega osanud arvata, et see võib tema olla. Tegin ukse lahti ja seal ta seisis 18 punase roosiga ja kaks kingikotti käes. Mul sõna otseses mõttes vajus suu lahti, sest ma ei osanud oodata teda nii vara ja teiseks nii palju roose. :O Jah, punased roosid on mu lemmikud. Kellele ei meeldiks punased roosid!?? 😀 See jääb mulle absoluutselt terveks eluks meelde, sest see oli tohutult armas üllatus ja need kingitused. Kingituseks sain suure puzzle, raffaello ja muud lemmikud asjad. Kahjuks ma ei leidnud seda pilti üles :(.

Räägin veel ühe ilusa mälestuse ja selleks on meie esimene reis, mis toimus selle aasta suvel. Juulis käisime kuti ja tema perega Bulgaarias, sellest olen ka juba varem kirjutanud siin ning pilte postitanud, aga tuletan uuesti meelde seda, sest me kõik igatseme tagasi. Miks? Meil oli väga lõbus seal, hotelliga ei jäänud väga rahule, aga seltskond oli super. See oli meie esimene reis koos ning me plaanime järgmine aasta uuesti minna koos kuti vanematega, sest neljakesi on ka tore. Me käisime isegi kuti emaga koos üks õhtu kahekesi shoppamas ning sai päris palju nalja, sest pärast tuli ka ta mees. Minu kutt jäi tuppa, sest oli väsinud ning ära põlenud. Oligi veidi rahulikum shopata, sest saime rahulikult kingid ära osta jne. Ootan juba huviga, et kuhu seekord reisile läheme. 

Need olid kõige meeldejäävamad asjad meie suhtes, kuigi on ka väikseimaid asju, mis jäävad meelde ja on toredad.

Minult küsiti veel abiellumise kohta. Sellele vaid saan vastata seda, et ei oska öelda, kuna pulmad ja millised need võiksid olla. Ma ei mõtle nii palju ette, sest me ei ela veel koos kahjuks ning ei tea, mis aeg toob. Loodame, et jääme tõesti eluks ajaks kokku, sest me oleme justkui kokku loodud. Minu peres on emal pruunid silmad ja isal rohekad või sinakashall (ei mäleta täpselt). Igatahes meil on vastupidi, et Krissil on pruunid ja minul on rohekas-sinised. Ma olen unistanud endale mehest, kellel on pruunid silmad. ❤ Tundub, et saatus on loonud meid kokku. Oh, kuidas ma jumaldan tema neid armsaid pruune silmasid ja üldse tema hoolivust, toetust ning kõike, mida ta teeb minu heaks. 

 

Lemmiktoidud ja retsepti järgi toidu valmistamine

Meil ei ole otseselt lemmiktoite, aga meile maitseb väga ahjulõhe ja tema ema tehtud kanapasta. Krissile maitseb väga lasanje ja ahjukana. Mina olen kaheksajalga maitsenud välismaal ja mulle ausal öeldes meeldib seda süüa. Ta on selline nätske ja nagu näriks kummi. Reisil olles on seda vahelduseks hea tellida, sest ega ta pole eriti odav ka. Meile soovitati, et võiksime teha koos mingi retsepti või lihtsalt midagi valmistada. Seni pole seda veel teinud, aga see on tõesti väga vahva idee ning teeme selle kunagi ära. 

 

Mulle isegi meeldib, kui annate kommentaaridesse teada, milliseid postitusi ma võiksin rohkem kirjutada või mida teha jne. Mida rohkem ideid annate, seda lihtsam ja tihedamini saan midagi kirjutada ning postitada. Mul ei ole alati ideid, millest kirjutada ja kui teie olete andnud mulle mingid ideed, siis on eriti tore. Samuti on mul endal veidi kergem. Aitäh kõikidele, kes siiamaani on andnud mulle ideid või esitanud küsimusi! Tore on, kui annate tagasisidet ja võiksite rohkem ning julgemini mulle kirjutada kas kommentaaridesse, e-mailile või lausa sotsiaalmeediakanalitesse.  


Tervitused meie poolt! 

Järgmise korrani!

2 thoughts on “True love and good memories

  1. Ommg! Nii tore postitus lic. Ootasin seda nii kaua. Nii huvitav lugemine. Ma su suur fänn ja alati ootan, mul tuleb lausa teavitus kui sa kirjutad!! Sa oled vahva inimene

    Liked by 1 person

    • Appikene, aitäh sulle! Seda on ainult rõõm kuulda! 🙂 Äkki annad endast märku 😉 Tahaksi teada, kes on minu salapärane austaja ❤

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s