Plaadi esmaesitlus vaid teatud inimestele

Hei!

OMG, kui vahva kutse jõudis minuni. Jah, mind kutsuti plaadi esmaesitlusele, aga kelle?

Nimelt mind kutsuti 06. okotoobril Põhja-Tallinna Fanvestory listening sessionile, kus sain esimesena kuulda nende uut albumit, mis peaks ilmuma müügile 15.oktoobril. Ma ei olnud seal ainuke, sinna kutsuti veel inimesi, mille järgi ma ei oska öelda. Igatahes nagu ma sain isiklikku kutse, et saan kuulda ennem seda uut plaati kui teised. Ma reaaslelt hüppasin rõõmust lakke, sest ma olen tahtnud Põhja-Tallinna liikmetega ammu kohtuda. See hakkas kell 19:00 ja ma olin tööl ning pidin kiirelt sebima endale asendaja, kes saaks tulla kella 17:00ks, sest tahtsin kodunt läbi käia. Kodunt võtta kaamera ja ennast korda teha, täitsa lõpp, kuidas aeg möödus, et pidin takso tellima. Tellisin endale takso Taxify kaudu, sest see tuleb odavam ja üldjuhul ka kiiremini kohale. Sain teada, et takso jõuab 12 minuti pärast ja kell oli juba 18:30 ning ma olin nii tige enda peale, et nii kaua sättisin ennast. Õnneks jõudsime taksoga täpselt kella 19:00 Telliskivisse ja mulle tuli vastu üks bändiliikmetest, kes juhatas mu sisse ning kohal oli juba päris palju rahvast. Ütleme, et rahvast oli kuskil 20 või natuke üle, ei mäleta, sest ma ei lugenud neid seal. 20 inimese all mõtlen neid, keda kutsuti, kui arvestada veel teised bändiliikmed ……, siis oli meid veelgi rohkem. Igatahes need uued laulud plaadil on nii head, et juba ei jõua ära oodata, kuna saaksin osta selle plaadi ja hakata kuulama. Miks ootan väga?

Sellepärast, et mind jäid need laulud kummitama ja tahaks neid kuskilt juba kuulata. Äkki isegi kaasa ümiseda 😉 Igatahes õhtuga jäin väga rahule, sest seltskond oli tore ja kogu see punt oli hea huumoriga, et sai isegi naerda. Saime küsida küsimusi ja vastati meile konkreetselt ja ausalt. Meile tehti väikene ekskursioon ka nende stuudios. (Roundsound stuudio) Kahju oli see, et teised bändiliikmed pidid ära minema ega saanudki nendega lobiseda ja pilti teha. Ma pidin ammu saama nendega kokku, et kirjutada ja teha midagi lahedat. Mõtlesin, et võib olla peaksin nendega ükshaaval kohtuma, sest tervet kampa on ühel päeval raske kokku kutsuda, kuna on palju tööd. Seejärel panna kõik ühte postitusse kokku. Arvan, et see oleks ka igati vahva mõte ja hea lahendus/variant.

Mis oli kõige toredam, mille üle ma võin väga rõõmus olla jne. Mind rõõmustas ülekõige see, et sain oma lemmiku artistiga sealt bändist vestelda ja pilti teha. Kinkisin neile ka ühe vahva kingitus. Kes on mu lemmik sealt?

Kenneth Rüütli on alati olnud sealt bändist nagu südamelähedasem (ei osanud muud sõna panna). Igatahes oli temaga nii tore näost näkku rääkida ja pilti teha. Põhimõtteliselt võin öelda ta kohta iidol, temas pole küll midagi nii erilis, mis nagu oleks noorematele eeskujuks nagu noored on iidolid need, kes on hirmus eeskujuks. Mulle meeldib ta hääl,stiil, pildid ja kõik muud asjad. Temaga suheldes sain aru, et ta on tegelikult veelgi toredam. kui ma ette kujutasin endale. Kindlasti on plaanis teha eraldi see päev, kus teeb võib olla midagi lahedat ja küsin rohkem asju. 😉

 

Keegi kaotas oma sussid ära 😂


Mõtlesin, et jagan teiga veidi oma rõõmu. Nii vahva, et mind kutsuti ja see on mu elus esimene kord, kus saan niimoodi minna, nn. erisündmusele. Igatahes oli väga fun õhtu.

SUUR AITÄH PÕHJA-TALLINNA LIIKMETELE, KES KORRALDASID SELLE! IGATI KIHVT IDEE! PÕHJA-TALLINN ON JA JÄÄB MU LEMMIKUKS BÄNDIKS!

 

Hoidke silma Põhja-Tallinna bändi sotsiaalmeediatel.

Facebook: https://www.facebook.com/PTLNPTLN/

Instagram: https://www.instagram.com/ptlnptln/


PS: Tellisin endale juba uue plaadi ära 🙂 😛 Nüüd ei jää muud üle kui oodata kuni see pakiautomaati jõuab. ❤ Soovid sinagi endale ette tellida Põhja-Tallinna uut albumit, siis seda saate teha siin: https://www.apollo.ee/cd-pohja-tallinn-alati-olemas.html

 

Järgmise korrani!

2 thoughts on “Plaadi esmaesitlus vaid teatud inimestele

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s