Huuled katki ja kuivad

Terekest!

Täna on 13. oktoober ja reede. Tänasest algas “Ilu Sõnum” ehk ühesõnaga Ilumess ja minagi räägin selle päeva puhul teile ühest huulepalsamist. Õues on läinud juba ilmad väga jahedaks ja huuled kipuvad kuivama või lausa katki minema. Mida külmemaks läheb ilm, seda enam vajan/vajame huulepalsamit, et niisutada oma huuli. 

 

Millisest huulepalsamist räägin? 

Nimelt ma räägin Image Skincare ORMEDIC Volümiseerivast huulepalsamist. Annab huultele kontuuri ja volüümi. Kõige huvitavam on see, et sobib kasutamiseks pärast huulte täitesüste, sest vähendab punetust. Kasuta nii tihti kui tahad/vaja.

Parabeenivaba!

 

Image Skincare tooted on loodud koostöös ilukirurgidega, pakkumaks nahale parimat. Image tootesarjad on lihtsalt eristatavad värvide järgi ning sobiva toote peaks leidma igale nahale. Neid tooteid on võimalik osta ainult valitud edasimüüjate käest ning mitte läbi internetti ehk puudub e-poest ostmise võimalus. 

 

Mis on nende toodete eelised?

  • Väljatöötatud koostöös ilukirurgidega
  • Kõrge kontsentratsiooniga aktiivsed koostisosad
  • Igale nahatüübile ja probleemile oma tootesari
  • Tooteid ei ole testitud loomade peal
  • Toodetes ei ole kasutatud naftasaadusi(petrokemikaalid)
  • Toodetes ei ole kasutatud keemilisi säilitusaineid(parabeenid)
  • 100% eeterlike õlide baasil lõhnad

 

Kahjuks pean ausalt ütlema, et olen vaid ühe korra jõudnud kanda seda huuletele, sest tavaliselt mul ununeb see koju. Samuti ei tee täitesüste, aga pehmendab huuli. Lõhnab nii hästi, et võiks selle lausa ära süüa. Mõnel huulepulgal on lausa nii jube lõhn, et ei tahagi seda puudutada. Need, mis lõhnavad hästi on alati mulle teretulnud. Ma ei oskagi seda lõhna otseselt kirjeldada, sest see on mu jaoks kuidagi sellise eksootilise lõhnaga. Ta meenutab mulle midagi, aga mida !? Mul ei tule absoluutselt meelde, võib olla ühe puuviljatee lõhna. Ta on küll rasvane esilagu nagu ikka huulepalsamid, aga ta vaikselt imendub naha sisse ja pärast on huuled pehmed ja värsked. Mis mulle veel meeldib selle huulepalsami juures? Ta on väikses tuubis, mida on hea lihtne kuskile tasku panna või lausa reisile kaasa võtta. 

Lisaks ORMEDIC sarjale on veel palju erinevaid sarju. 
Mu pakis leidus veel Vital C sügavniisutav näokreemi, Prevention+ niisutava ja tooniv päikesekaitsefaktoriga kreem SPF 30+ ja ORMEDIC sarjast lisaks huulepalsamile ka näopesugeel, kõik olid väikestes tuubides. Nii mugav, neid on suuremates pudelites ka.

Soovid rohkem informatsiooni teada saada erinevate sarjade kohta, kus neid müüakse jne. Selle info leiate siit: http://artiaclinic.ee/imageskincare/ 
Nende toodetega on võimalik ka tutvuda “Ilu Sõnum” (ilumessil) Image Skincare boksist C058. Kindlasti astuge läbi nende boksist ja tehke kohapeal tutvust nende toodetega ja vastavad meeleldi teie küsimustele. “Ilu Sõnum” toimub Eesti Näituste messikeskuses ja toimub 13.-15. oktoobril.

 

Puhasta ja niisuta piisavalt oma nahka ja huuli, siis säilivad kauem kaunina. 😉

 

Teiega kohtume juba järgmises postituses.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s