Meie blogi uus hingamine

Tervist teile kaaslugejad.

Otsustasin liituda Sikuga blogi kirjutamisel ning anda enda panus selle arengule. Esimeseks postituseks mõtlesin teha enda tutvustuse ning teha seda läbi teie poolt esitatud küsimustele vastamise kaudu.

 • Vanus, tähtkuju    –   20, kohe kohe 21; kaljukits
 • Kus sa õppinud oled?   –   12 aastat sai käidud Tallinna Õismäe Gümnaasiumis ning kohe pärast seda läksin Sisekaitseakadeemiasse politseiteenistuse eriala õppima, kuid pärast aastast õpinguid mõistsin, et see pole siiski see, mida ma tulevikus teha sooviksin.
 • Hobid   –   Minu kõige suurem kirg on jalgpalli vastu, võib öelda, et juba sellest saati, kui ma oma esimesed sammud tegin. Olen mänginud ka klubitasandil erinevates klubides. Üldiselt armastan ka muid pallimänge ja üldse sporti teha on väga vahva ;). Ära tasuks mainida, et ma olen väga suure unega, kui vähegi võimalik, võtan unest nii palju kui võimalik :D.
 • Milliseks inimeseks sa ennast pead?   –   See on väga suhteline küsimus. Seda võib mõista mitmekülgselt. Usun, et olen küllaltki truu lähedastele, ratsionaalse mõtlemisega, peoinimene ma pole, pigem eelistan kodus olla lähedastega, seega küllaltki tagasihoidliku ja rahuliku eluviisiga. Ei torma, vaid teen kaalutletud otsuseid.
 • Kas oled rahul endaga või tahaksid midagi muuta?   –   Olen rahul sellega, mis mul on ning kes ma olen.
 • Mis on sinu lemmik aastaaeg?   –   Vaieldamatult suvi. Kes meist ei armasta ujuda? Väga chill on õues jalutada t-särgi väel, šortsid jalas ning nautida soojust, niivõrd-kuivõrd seda Eesti ilm meile pakub. Suveõhtud on mõnusalt pikad, päevavalgust jagub kauaks 😉
 • Mida pead sina õnneks?   –   Õnn on see, kui sul on olemas pere, lähedased, head sõbrad, kodu ning toit laual. Kui sa ise oled rahul sellega, mis sul on.
 • Kus sa näed end paari aasta pärast, aga 5-10 aasta pärast?   –   Hea küsimus. Raske sellele vastust leida, eks aeg näitab.
 • Kas sulle meeldib maailma avastada? Kui jah, siis kuhu tahaksid minna uuel aastal ja mida avastada?   –   Ikka meeldib, kohe väga väga väga. Äkki uuel aastal õnnestub lõpuks Barcelonas ära käia.
 • Mis on sinu unistused?   –   Neid on palju, loetlen neist mõned. Kuna minu lemmik jalgpalliklubi on FC Barcelona ja lemmik mängija Lionel Messi, siis on loogiline otsus käia vaadata Barcelonas Camp Nou staadionil oma silmaga nende mängu ja ehk kohtuda isegi oma iidoliga. Veel tahaksin ma viia oma kallima kusagile eksootilisse kohta, kus me saaksime lõõgastuda ja kvaliteetaega veeta. Kõige suurem unistus on jõuda Sigridiga koos kaugele, veeta temaga kõik oma elupäevad 🙂
 • Iseloomusta oma neiut   –   Kirjeldamatult armas, hooliv, empaatiline, iseseisev, edasipüüdlik, vapper, julge, siiras, aktiivne, seltskondlik, jutukas (vahest isegi liiga jutukas), tihti peale hajameelne :D, emotsionaalne ja tohutult lahke ;). Ühesõnaga väga vinge neiu.
 • Mida hindad enda tüdrukus kõige enam?   –   Truudust ja ausust. Ilma nendeta ei ole suhtel alust.
 • Kuidas te kohtusite?   –   Ebatavalisel viisil ma pakun. Oli aasta 2015, 6 juuni, olen vaatamas UEFA Meistrite liiga finaali, vastamisi Barcelona ja Juventus. Mängu pean paraku vaatama õe toas, sest elutoas vaadati samal ajal midagi muud. Barcelona lööb värava ja läheb juhtima, ma rõõmust hüppan toas ringi ja karjun õnnest. Õde võttis selle peale mobiili välja ja tegi minust snapi (ma ei tea kas ta filmis seda või mitte) ning saatis selle oma sõbrannale nimega Sigrid. Järgmine päev facebooki sisse minnes leian endalt sõbrataotluse ja märkan, et mulle on kirjutatud. Avan messengeri ja näen, et mind soovitakse rohkem tundma õppida. Sealt see vestlus pihta hakkaski. Möödus päev, kaks ning juba üsna varsti saime kokku tema koduaias, kui ta kutsus mind enda juurde. Kuna mina üsna tagasihoidlik ja esialgu arg, sõitsime koos kasuvennaga (sel hetkel 12 aastane äkki?) jalgratastega Kiilist Pirita-Kosele. Kui jõudsime tema maja juurde, oli mu pulss laes. Kas tõesti kohtun nüüd temaga? Tegime värava lahti ja liikusime kasuvennaga tasakesi aeda, lootes tähelepanu mitte äratada. Asetasime jalgrattad vastu maja seisma ning liikusime aeda edasi, kus nägin Sigridit võrkkiigel lebamas, kõrvaklapid peas muusikat kuulates. Koputasin tema peale ja ta avas oma silmad. Edasi arenes meil kiirelt ja siin me nüüd oleme 🙂
 • Kaua olete koos olnud?   –   Tänaseks juba 2 aastat ja 6 kuud.
 • Milline on teie kõige ilusam mälestus?   –   Äärmiselt keeruline valik :D, sest neid on tohutult palju. Aga ehk võin esile tuua meie esimese suurema reisi, täpsemalt Bulgaaria reis, kus me käisime eelmine suvi. Nii tema kui minu jaoks oli see uus kogemus, sest me polnud varem nii kaugel koos käinud. Need 10 päeva temaga veeta seal olid suurepärased ning õnneks ei ole kaugel meie järgmine reis, kui juba mais ootab meid ees imeilus Türgi.
 • Kui suured on plaanid naisega?   –   Kõrged. Täpsemalt on plaanis kokku kolida pärast ajateenistust ning alustada meie kooselu. Hiljem ka pere luua.
 • Kui mitu last soovite?   –   Täpset numbrit meil ei ole. Esialgu vaatame kuidas ühega hakkama saame 🙂
 • Kas jääte alatiseks kokku?   –   Püüdleme selle poole, et jääks 😉
 • Kust tekkis huvi blogimise vastu, kas naise eeskujul?   –   Blogi kirjutamine pole kunagi mulle vastumeelt olnud. Kui nägin, kuidas Siku sellega tegeleb, tekkis kerge õhin küll, kuid kirjutama mind see veel ei kutsunud. Nüüd kui Siku tõi välja idee, kus me võiks koos ühte blogi kirjutada, kaalusin seda veidi ja otsustasin, et miks mitte. Vaatame mis sellest välja tuleb 🙂
 • Millistel teemadel hakkad blogipostitusi kirjutama?   –   Kindlaid teemasid pole, kui miskit mõttesse tuleb ja leian, et see võiks huvi pakkuda, kirjutan sellest.
 • Kas katsetate Sigridiga mingeid toite ja jagate retsepte siin?   –   Täitsa võimalik. Siku isegi ütles mulle, et võiks selliseid postitusi ka teha. Eks me mõtleme midagi huvitavat välja 😉
 • Kaugele tahate blogiga jõuda?   –   Pigem on Siku see, kes tahab blogiga kaugele jõuda, mina olen talle lihtsalt toeks ja sepistan midagi siin vaikselt 🙂

Kui teil tekib veel küsimusi või soovite midagi teada, siis andke endast märku 😉

Minu poolt siis hetkel kõik ning näeme järgmises postituses. Tšaukitšau

IMG_2285-msalustefoto-1

Kriss

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s