Kohtumine uustulnukatega

Hei!

Jah tean, et mina kirjutan rohkem uusi postitusi kui Kriss. Esiteks mul on rohkem vaba aega hetkel ning uued ideed ja paljud postitused tegemata. Küll Kriss jõuab varsti oma põnevad postitused avalikustada ja usun, et need meeldivad teile. 

Igatahes täna räägin veidike teisel teemal, milleks on youtuberid. Miks? Sest minule on öeldud, et millal sina hakkad youtuberiks.? Hmm, see on omamoodi vahva hobi, aga sellega on nii palju jamamist ja ma tean, et see pole minu jaoks, sest mulle ei meeldi ennast filmida. Mõnikord küll olen mõelnud, et katsetaks, aga selle monteerimine (jne) nõuab palju aega. Ma olen rohkem nagu kirjanik, kellele meeldib kirjutada kasvõi käsitsi. Mulle on alati meeldinud kirjutamine, see on selline tegevus, kus saab panna kirja enda mõtted ja ideed. Aeg ajalt kirjutan oma kallimale armastuskirju ja sõpradele midagi ilusat mälestuseks.  

9ca4602144e4446099d8394bd2dad026--old-fashioned-quotes-old-quotes.jpg

But i like it! 😀

Igatahes praegu ei ole plaanis hakata youtuberiks, aga see selleks, sest tahan teile pigem rääkida ühest uuest Youtube kanalist, millel hoian aeg ajalt silma peal. Ma tean paljusid, kes on juba tuntumad ja on paljudele noortele suureks eeskujuks, nagu näiteks: Maria Rannaväli, Martti Hallik, Martins Lapins, Hensugusta, Victoria Villig, Liisa Pärnpuu ja paljud teised. Mdea, kas see on hea või halb.? Ei viitsi hakata vaidlema inimestega, sest igal ühel on oma arvamus ja üldjuhul ei jõuta kokkuleppele. Igatahes on vahva näha, kuidas paljud alustavad videode tegemist ja tahavad kuskile jõuda. Mu sõpruskonnas on 5 inimest, kes tegelevad videode filmimisega ning näen, kuidas nad arenevad ja pürgivad kuskile. Ega kuskilt tuleb ju alustada. 😉 

Ma tõesti väga ei vaata neid vloge, videosid jne. Nüüd paaril korral olen sattunud enda sõprade Youtube kanalile ja vaadanud mõningaid videosid. Naljakas mõelda, et mina 18-aastane vaatan 13-18. aastaste videosid. No vahel igavusest on naljakas mõningaid videosid vaadata, sest ma ise olen sellise iseloomuga naine, et lollitan Krissiga palju koos. Me ei pea teesklema kedagi teist, sest meile meeldib olla see, kes tegelikult oleme! ME EI MUUDA ENNAST KELLEGI TEISE PÄRAST. 

Paljude jaoks on see väga veider, aga meie oleme õnnelikud sellisena nagu oleme. Meil on vedanud, et leidsime teineteist ja klapime nii iseloomu, kui ka muude asjade poolest. 

❤ Mina vaatan noorte videosid, vahepeal mängin mänge nagu Kriss. Aga lähen tagasi teema juurde. 😉 

Nimelt 3. jaanuaril toimus “Kuldne kolmik” meetup, kus said fännid kohtuda enda lemmik youtuberitega. Hetkel on Kuldse kolmiku Youtube kanalil 1331 jälgijat ja see arv kasvab iga päevaga. 😉 Mina ei hakka kedagi sundima, et “Sa pead kindlasti neid subscribema!!”. See on vabatahlik, kes tahab, see subscribeb. Ma tean neid algusest saati ning mul paluti tulla üritust jäädvustama. Mõtlesin, et miks ka mitte. Nendega kohtuda silmast silma ja näha, kuidas fännid kingitusi tõid ning rõõmsalt lahkusid meetupilt, see tekitas minus veelgi suurema tunde ja huvi sellest päevast postituse teha, sest saan lisada pilte emotsioonidest jne. 

Minge piiluge nende kanalit ja subscribege: https://www.youtube.com/channel/UCRm-k94jZmekr3HJ7b2__MA/featured 

Kuldne kolmik liikmed on Karl-Gustav, Agatha ja Elisabet, kes teevad nii videosid kui ka lühifilme. 

Mine followi neid instagramis: https://www.instagram.com/kuldne_kolmik/

Mõned pildid üritusest


Üritusel viibis ka teine YouTuber nimega Ingriin. Tema kanali nimi on Ingriin In Green. Palun minge ja subscribege tema kanalit, sest kui tal täitub 1000 jälgijat, siis me teeme koos ühe video. 👌❤️

  

Loodan, et nad jätkavad ja jõuavad kaugele. 😉 Neil on annet ja häid ideid! ❤ 

Järgmise korrani!

Siku ❤

IMG_20171210_013400_206

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s