EBA tuleb taas 2018

Heii!

Olen kursis sellega, et siin blogis on päris palju uusi lugejaid ja sellepärast otsustasin seletada uuesti lahti, mida tähendab EBA ja miks ma osa võtan sellest.

EBA ehk Eesti Blogiauhinnad on loodud sellel eesmärgil, et tunnustada ja innustada Eestis kirjutavaid blogijaid. Seda korraldatakse aastast 2015. 

 

Miks ma EBA osa võtan?

Ma ei võta EBAst osa sellel eesmärgil, et kellelegi ära teha või uhkustada, et näe mul on parem blogi. Blogin hobikorras ja loomulikult tore on näha, et minu toimetused huvitavad kedagi. Ma ei osanud arvatagi, et mul tekib mingi lugejaskond ja nii palju vaatamisi selle lühikese ajaga. Kirjutan elustiiliblogi ehk enda paljudest toimetustest või tegevustest, mida ma kuskil teen. Nii otsustasingi see aasta registreerida ennast kategooriasse “Elulised blogid”. Eelmisel aastal olin Aasta uustulnuka kategoorias, kuigi see aasta oleksin võinud ka seal valdkonnas esitleda ennast, aga ma olen enda blogi juba liigitanud elustiiliks, siis esindan pigem elulised blogid. 

Aasta tagasi jäin enda katekoorias kolmandaks 588 häälega, esimese koha sai kadrily.ee, kes kogus kokku 815 häält. Sel aastal loodan jõuda veidike kõrgemale ja selleks on vaja teie hääli, aga hääletamine toimub vahemikus 1.05-31.05.2018. Kui hakkab aeg kätte jõudma, siis tuletan meelde teile. 🙂 Auhindade jagamine toimub nagu igal aastal 16. juunil. 


 Sul on blogi, siis on see mõeldud just sulle: 

registreerimine2018.jpg

Registreeruda saad siin: https://eba.marimell.eu/  Kindlasti tee kalendris punaseks 16. juuni, sest osalejad peavad ilmuma üritusele. Pane ennast proovile! 😉 

Mina olen igatahes juba registreerunud ja olen kindlasti EBA kohal. 😉 Juba ootan põnevusega hääletusevooru ja seda galat, sest eelmine aasta jäin väga rahule korraldusega. Lisaks hääletusele peab pingsalt istuma koolis ja sooritama eksamid. 🙂 Tuleb põnev aeg ja päris palju pabistamist ning närveerimist. Võit pole kõige tähtsam vaid osavõtt! ❤ 

download.jpg

 

Näeme teiega juba järgmises postituses!

Siku ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s