Kas keegi sai kurjaks? Vajaks veidi lugejate abi ;)

Hei!

Kas oled siin blogis esimest korda? Kui jah, siis Tere Tulemast minu ja Krissi elustiili blogisse. Me oleme üks armas noorpaar, kes otsustas koos kirjutada elustiiliblogi. Eriti mulle meeldib panna kirja kuskile oma mõtteid ja ideid ning otsustasin, et miks me ei võiks jagada rahvaga neid mõtteid, nippe, retsepte ja veel palju muud. Usun, et nii mõnigi leiab/ on leidnud endale midagi uut, mida proovida või kuhu minna. Me oleme siiani saanud head kui ka halba tagasisidet, aga meid ei häiri see ning igal ühel on õigus avaldada oma arvamust. Meie jätkame ikka blogi kirjutamist, kui sulle ei meeldi, siis lihtsalt ära jälgi. Keegi ei hoia sind kinni, mine otsi endale siis sobilikum blogi, mida lugeda soovid. Minul ei ole vaja sinu sõimu ega laimu siia blogisse. 

Okey, see oli võibolla natuke karm, aga ma ei ole kuri, vaid avaldasin ka enda arvamust ning loodan, et ei solvanud kedagi. Ma olen lihtsalt otsekohene inimene ja ütlen välja, mida arvan ja absoluutselt ei salli valetajaid, kes lubavad midagi ja igakord püüavad ennast välja keerutada mingite labaste vabandustega teatud olukordades. No kuhu selline asi üldse kõlbab? Igakord ei piisa vabandustest ja mina annan andeks teatud olukordades vaid mõnele inimesele, aga mitte lõpmatuseni. Püüa mitte valetada, sest vale tuleb nagunii välja!!! ❤ 

Ausalt öeldes ma ei teagi, mis oli tänase postituse mõte, aga midagi sai kirjutatud. Ma ei tahtnud sellega kedagi solvata .?!? Kui solvasin kedagi, siis ……… PALUN VABANDUST!

Tegelikult tahaks kuulda teie tagasisidet meie blogi kohta, et mida teie arvate ja milliseid postitusi sooviksite blogist veel leida? 


Samuti oleks väikene üleskutse teile: Kui arvad, et meie kihvti ja armsa noorpaari elustiiliblogi väärib nomineerimist, siis palun mine playnupp.ee ja otsi üles AASTA BLOGIJA ning kirjuta sinna “Sigrid Tamme” ja loomulikult võid täita ka teised lahtrid. 😉

Me oleksime väga tänulikud teile, kui annate oma hääle meie poolt. ❤ Jääme ootama teie tagasisidet meie blogi kohta. 😉 

Näeme juba järgmises postituses!

Siku 

3 thoughts on “Kas keegi sai kurjaks? Vajaks veidi lugejate abi ;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s