KINOPÄEV

Hei!

Minuga on juhtunud üks uskumatu lugu. Just nimelt see, et minule on tekkinud noori fänne, kellele meeldib samuti lugeda minu blogi. Ma poleks arvanud, et minu blogi huvitab ka 10-aastaseid. Tuleb tõdeda, et ma eksisin ja sega on vahva teada. Olen korraldanud nendele ühe meetupi ehk kohtumise minuga ja peale seda soovivad fännid, et teeksin veel ja veel meetupe.

6. veebruaril otsustasime kahe fänniga tulla Forum Cinema/Coca-Cola Plaza kinno, sest igal teisipäeval on Kreisi teisipäev ehk piletid kõikidele kõigest 3.80€ eest. Meid pidi esialgu tulema rohkem, aga paljudel on kas liiga palju õppida või trenn, siis nautisime filmi kolmekesi.IMG_20180206_171054

Vaatasime filmi “Fiksikud: Suur saladus”, mis on mõeldud kogu perele. Film rääkis väikestest mehikestest, kes elavad salaja kodustes masinates ja seadmetes ning hoolitsevad osavasti tehnika eest. Nad parandavad hetkega ükskõik millise katki läinud aparaadi. Aga inimesed ei tohi fiksikutest midagi teada! See on SUUR SALADUS! Vaid mõnel uudishimulikul lapsel õnnestub fiksikuid näha ja nendega isegi sõbraks saada.

Filmi ootused olid teistsugused ja palju suuremad. Kahjuks pidin pettuma, sest mõne kohapeal oli igav ja silm vajus kinni. Eelmine kord käisin vaatamas koos kallimaga “Coco” ja see oli täis palju rõõmu ning südamlikke hetki. Seda ma soovitan küll vaadata koos lastega järgi.

IMG_20180206_171110

“Fiksikud: Suur saladus” lõppes 18.25, siis ootasin oma meest, et vaatama minna järgmist filmi nimega “Labürindijooksja: Surma Ravim”. Tänu kallimale olen näinud eelmiseid osasid ja hakkas meeldima, seega ootasin põnevusega seda filmi. Selle filmiga olid mul samuti ootused ja olin mega elevil, sest eelmised osad olid igat moodi põnevad ja elasin kaasa. Teatud filme vaadates ma elan kaasa tegelastele, nagu oleks ise filmis ja kurbade hetkedel saab poetada mõne pisaragi. See film pani mu ootustele punkti, sest see oli tohutult armas, aga samas ootamatu lõpuga. Ei taha kõike välja lobiseda, sest muidu pole teil huvitav vaadata seda. Sa pole varem vaadanud “The Maze Runner ehk Labürindijooksja” filme, siis tasub vaadata kõik osad ära, sest iga film lõppeb niimoodi, et järgmine osa algab sealt, kus jäi pooleli. See film tasus ootamist ära ja soovitan teil kindlasti vaadata kui armastad märuli ja põnevusfilme.


Mul oleks väikene üleskutse teile: Kui arvad, et meie noorpaari elustiiliblogi väärib nomineerimist, siis palun mine playnupp.ee ja otsi üles AASTA BLOGIJA ning kirjuta sinna “Sigrid Tamme” ja loomulikult võid täita ka teised lahtrid. 😉

Me oleksime väga tänulikud teile, kui annate oma hääle meie poolt. ❤ Jääme ootama teie tagasisidet meie blogi kohta.

Näeme järgmises postituses!

IMG_20180206_160520_374

Siku

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s