Kevad ootuses

Hei!
Kes ei oleks tüdinenud sellest külmast talvest? Kas ootad juba kevadet või suve? Hmm, mida ma ikka küsin seda. Loomulikult oleme me kõik tüdinenud sellest karedast külmast ja ootame tohutult suve. 

Õnneks algas eilsest märtsikuu ja see on üks samm ligemal kevadele. See muudab mind rõõmsamaks. Eile sai käidud Tartus ja kohtusin ühe blogijaga, kelle nimi on Kati K. Me oleme mitmeid kordi sotsiaalmeediakanalites rääkinud, aga polnud varem kohtunud. Ausalt öeldes ma ei osanud arvata, et ta on nii hea huumorimeelega ja kohe väga tore inimene. Kahetsen, et pole varem suhelnud ega kohtunud. Sain korralikult naerda, et lausa lõualuu hakkas valutama. 

Tegime mõned vahvad pildid. Fotograafiks oli Kati ise ja tagi kuulub ka temale. Ma võtaks selle endale, pildistamise ajal laenutasin seda. 😉 

IMG_7846

IMG_7858.jpg

IMG_7864.jpg

IMG_7866.jpg

IMG_7873.jpg

IMG_7877.jpg

IMG_7879.jpg

IMG_7883.jpg

Tartus sain kokku veel oma kallite sõpradega, kelle nimesid ei hakka avaldama. Igatahes oli terve päev täis palju nalja ja rõõmu. Mega heameel oli näha neid inimesi üle pika aja ja mõningaid ka esimest korda. Kindlasti lähen lähiajal uuesti sinna, sest tahan veel nendega aega veeta. Hoidke enda sõpru ja külastage neid! Näidake välja, et olete ikka nende jaoks ALATI OLEMAS! 

Mina olen igatahes nende jaoks olemas. Kuulan nende rõõmsaid kui ka kurbasid uudiseid. Püüan anda nõu ja neid naeratama panna. Miss you so much my friends ! ❤

 

Näeme juba järgmises postituses!

Siku ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s