Aasta blogija!?!

Hei, hei!

Kes sinu arvates väärib Aasta blogija tiitlit? Kes on sinu lemmik blogija? Kelle blogi/ blogisid loed? 

Ma pean tunnistama, et ei ole kursis kõikide blogijate eludega. Aegajalt loen küll teiste bl. Üldiselt väldin Malluka blogi, sest pole leidnud midagi põnevat, mida lugeda. Ühel päeval avasin tema blogi ja mul jäi suu lahti, sest temas on midagi kreisit, mida on raske sõnadesse panna. Nüüd mõistan, miks rahvas teda eelistab ning kiidab.

Mallukas on igal pool suurtegija, eriti blogimaailmas. Seda on valus tunnistada, aga ta väärib igati Aasta blogija tiitlit, sest ta suudab oma otsekohesusega teistele koha ette näidata. Sõna otseses mõttes ütles kunagi keegi mulle, et Mallukas on paras tagumikumäärija. Hmm, tal on veidike jaburad postitused, aga see eristab teda kõikidest blogijatest. Mallukas teab ja oskab väga hästi ennast panna eristama teistest. Ta püsib veel pikalt oma troonil, vaevalt keegi kukutab sealt teda. Ükskõik kus ta ka ei osaleks, ikka ta võidab esikoha. Teist aastat järjest toimunud Eesti Sotsiaalmeedia Playnupp, kus võttis sel aastal ka osa Mallukas ning võitis otseloomulikult AASTA BLOGIJA tiitli. Ta on juba tuntud vana kala, kellel on lihtsalt palju annet.

Ma olen vähemalt aus ja tunnistan, et olen veidike tõesti kade, aga ma alles noor algaja ka selles blogimaailmas. Eks näis, mis on ees ootamas mind. Ega ma oota neid auhindu, vaid tahaksin olla veidike silmatorkavam, aga selleks tuleb ise pingutada ja vaeva näha mitu mitu aastat. See pole nii lihtne kui tundub teile, sest kõik ei käi ühe sõrmenipsuga ja olengi järgmine päev juba tuntum. Kuskilt tuleb alustada ja tohutult vaeva näha, õppida vigadest, leida inspiratsiooni teistelt või püüda erineda teistest, siis on kindel, et saavutad midagi ja jõuad kuskile. Meil on niigi palju neid inimesi, kes kopeerivad ja arvavad, et saavad kohe kuulsaks. Pea püsti ja KEEP GOING!

OLE LOOV JA ERINE TEISTEST NAGU TEEB SEDA MALLUKAS!
Näeme järgmises postituses!

Siku ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s