Jäime kaevandusse kinni

Tere!

Oh jeerum, kes oleks arvanud, et jääme ruumi lõksu. Kas teie olete kunagi kuskil kinnises ruumis viibinud? Sul ei ole telefoni ega midagi, mis aitaks sind välja. Me olime paanikas, sest ei osanud mitte midagi teha. 

Nimelt leidsime ühe vana kaevanduse, mis tundus huvitav ja põnev. Otsustasime, et läheme ühel päeval tagasi ning uurime lähemalt veidike seda kaevandust. Nii me läksimegi üks päev tagasi ja jätsime telefonid koju, et oleks põnevam avastada asju, sest muidu istume seal nutiseadmes ega märka midagi. Oh heldust, me jõudsime vaevu kaevandusse siseneda ja kohe meie järel kukkus üks suur kivi kamakas sissepääsu ette. Otseloomulikult polnud meil piisavalt jõudu, et seda lükata eest ära. Meil olid õnneks taskulambid, millega saime ümbrust uurida. Pagan, kuidas me ehmusime, sest jalgade all ragisesid kellegi luud ja kellegi pealuu vedeles maas. Ühesõnaga jäime lõksu ja meid ootas ees nimelt missioon, sest ühel hetkel keegi rääkis meiega, ma oleksin hirmust püksi lasknud. Ta andis meile näpunäiteid, mida me peaksime tegema, et pääseda kaevandusest ennem, kui see täielikult kokku variseb. Mu aju jooksis kokku, sest olin nii paanikas ja närvis ega saanud aru, kuhu ma olen sattunud. Maast leidsime karbi, mis oli lukus, seinapeal oli mingi kiri koos aastaarvuga ja proovisime seda numbrit sisestada tabalukule ning see avanes. Sealt leidsime uued asjad ning pidime jätkama otsingutega, et leida väljapääsu. Meil ei olnud telefone, et helistada või googeldada. Vaevalt kaevanduses oleks olnud levi või internetti, sest vanasti ei olnud mingeid telefone ja saadi ilusti hakkama. Me lõpuks saime uue augu lahti, aga seal ootas ees meid järsk laskumine alla pimedasse auku. Ma läksin veel rohkem paanikasse, sest ei osanud ettekujutada, mis seal all ootab meid. Pidin esimesena minema, aga poolel teel lasin sõbranna ette, sest tahtsin kinnitust, et mis meid ees on ootamas. Igatahes reageerisin jälle üle, sest seal polnud midagi hullu, seal tuli avada meil järgmine värav. Ühel hetkel ma ehmatasin ennast surnuks, sest kaevanduses käisid kirka hääled ning varisesid uued kivid. Õnneks meid leiti üles ja pääsesime välja. 

Tänu Jumalale. 🙂


Tegelikult on lugu järgmine, et tegemist oli põgenemistoaga. Ma sain valida ühe elamuse, kuhu läheksin üksinda või kellegiga koos ja ma valisin Escape Room: Kadunud Kullakaevandus ning käisin seal koos sõbrannaga. 

 

Meie arvamused põgenemistoa kohta:  

Sõbranna – Minu arust oli ronimisministeeriumis väga lähe põgenemistuba. See oli väga mõtlema panev ning uus. Olen varemgi käinud põgenemistubades, aga mitte sellistes, kus on ülesanne ronida. Ronimine tegigi minu jaoks asja palju huvitavamaks. Personal oli hea ja abivalmis. See on kogemus, mis mul kunagi ei unune!

Minu – Ausalt öeldes olen sõnatu, sest ma käisin esimest korda põgenemistoas ning mõtlesin asju endale palju hullemaks, kui oli tegelikult. Ma oleksin pidanud võtma asja rahulikumalt, aga väike paanika oli ikka ees, sest ei teadnud, mis ootab meid ees. Tahaksin öelda, et see oli ausalt väga vahva elamus ja kogemus, sest sain proovile panna enda teadmisi ja nutikust. Tegelikult oli see iseenesest kerge põgenemistuba, kui hoolega mõelda ja tegutseda. Kahjuks me jäime natuke ajahätta, sest kartsime sinna alla musta auku ronida, sest see polnud esiteks väga lihtne. Tegemist oli suht kitsa ja väikse auguga, kust pidid läbi saama, aga selle vahel oli ka päris lai vahe, kuhu oleksid võinud kukkuda. Poleks seal toppama jäänud, siis oleksime lahendanud kõik ära. Kõik muu oli igati vahva ja piisavalt sai oma ajusid ragistatud. Soovitan kindlasti teistelegi seda. Aitäh meeldejääva elamuse eest!


Esiteks tahaksin tänada sellise võimaluse eest Kingitus.ee, sest tänu neile sain valida endale meelepärase elamuse. Lisaks suur aitäh Escape Roomi tegijatele ja meie juhendajale, kes andis meile vihjeid. 

Kinkekaarti saate osta siit: https://www.kingitus.ee/kingitus/escape-room-kadunud-kullakaevandus

 

Näeme järgmises postituses!

Siku ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s