Lõpukleidi otsingul

Hei!

Ma ei tea, kas minu lugejate seas on ka neid, kes lõpetavad samuti 12. klassi suvel. Pealkiri ütleb juba kõike, et ma lõpetan suvel. 

Eksamid pole veel alanud ning mina otsin juba lõpukleiti. Hmmm, aga ma ei ole selline inimene, kes jätaks selle otsimise viimasele hetkele. Pealegi olen endas täiesti kindel, et lõpetan kooli, sest hinded on korras ja eksamid saan tehtud. Esimene riigieksam 16. aprillil, milleks on eesti keel ja järgmised on juba maikuus. 

Igatahes lugu on järgmine:

Ühel päeval sain kokku Keiliga, kelle kohta ei saa enam öelda päris fänn, sest suhtleme liiga palju. Minule jääb ta ikkagi üheks tohutult suureks fänniks, aga ta on rohkematki ehk sõbranna. Otsustasime minna Ülemiste Keskusesse, et aega veeta koos ja lobiseda. Parasjagu olime New Yorkeris ja vaatasin riideid, kus laususin Keilile “Kuule, mul ei ole niisama neid riideid vaja osta, et pigem lähme mulle otsima lõpukleiti.” Ta vastas mulle: “Davai lähme!” Kõigepealt suundusime Mohitosse, sest ostsin sealt endale 9. klassi lõpukleidi. (see, mis on pildil)

15397683_1264388016938176_394279507_o.jpg

Mohitos ei olnud eriti valikut veel, aga proovisin ühte punast. Kahjuks mul pole sellest pilti, kuid mulle ei sobinud see kleit. Korraga tuli mulle meelde üks mega vahva butiik, kus olen varemgi käinud ja sealt ostnud lausa kaks kleiti endale. Nii ruttasimegi bussile, et sõita linna ning seal istusime ümber ning sõitsime Tatari tänavale. Ma pole ammu käinud seal ning mõtlesin, et lähen külastan oma tuttavaid nägusid ning vaatan uued kaubad üle. Oii, see hetk, kuidas võeti vastu mind. See on nii südamlik, kui sind austatakse, hoolitakse ja oodatakse sind alati sinna. Ma rääkisin neile, millist kleiti otsin ja eelistaksin. Saadeti proovikabiini kohe proovima ja selga proovisin kokku umbes 10 kleiti. 

    

 Teistest kleitidest pole kahjuks pilte. Aga saate vaid ühe korra pakkuda, millise kleidi ma endale ostsin lõpukleidiks!!?

Loomulikult valge, sest see on heast materjalist, istub hästi ja sellel on üks salapärane asi veel. Kui teenindaja poleks mulle öelnud, et seal on taskud, siis ma poleks avastanud neid. Need taskud on nii hästi tehtud, et on volangide taga ära peidetud, et ei saagi aru, kas ja kus on taskud. Igatahes otsustasin, et aitab ja ostan kohe selle kleidi ära. Nüüd ei pea enam muretsema, kust leiaks endale sobiva kleidi. 

Lisaks kleitidele leidub nende butiigis ka seelikuid, pükse, kasukaid, pluusesid, kardigane ja palju muud. EENY Butiik kolis nüüd kesklinna, aadressil Estonia pst 1. 

Kindlasti visake pilk peale ka nende kodulehele: http://www.intershop.ee/

Vanemas postituses rääkisin Eeny Butiigist rohkem, selle postituse leiate siit: https://sipsukeseblogi.wordpress.com/2017/10/29/minu-jaoks-uus-butiik-kust-hakkan-endale-kleite-ja-riideid-ostma/

Külasta kindlasti nende butiiki ja sina leiad endale samuti vahva lõpukleidi. Soovitan seda butiiki kogu südamest, sest valik on tohutult suur ja kirju. Hinnad on mõistlikud ja teenindus on üle mõistuse hea! 

Kindlasti külastan neid veel!

 

Näeme järgmises postituses 😉 

Siku ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s