SURM KÄIS SILME EEST LÄBI

Hei!

Viimati kirjutasin 10. mail, kui olin Türgis olnud alles kolmandat päeva. Aga ausalt öeldes ülejäänud seitse päeva lebotasime niisama basseini ja mere ääres. Sellepärast ei hakanud kirjutama eraldi nendest päevadest. Seega kui sa seda loed, siis olen juba Eestis kodus tagasi, aga selle postituse panin kirja lennukis, et lend mööduks kiiremini. Reisi muljetest niipalju, et türklased on tohutult abivalmid ja sõbralikud, saime uusi tutvusi, jõime palju värskelt pressitud apelsinimahla, ujusime, päevitasime … – ühesõnaga nautisime täierauaga. 

Koertele on tehtud eraldi platsid, kus saavad süüa ja oma häda teha. Meie kuurordis oli ka kassiaed, kus reaalselt nägi palju kasse ja nende eest kanti hoolt.

Ühel õhtul nägime seal aias, vot sellist armsat kassipoega, keda oleks tahtnud isegi koju kaasa võtta.

LRM_EXPORT_20180512_125503.jpg

Meres käisin ühe korra ujumas ja see jääb alatiseks meelde, sest ma suutsin oma prillid ära kaotada. Meil ei vedanud merega seekord üldse, sest oli kivine merepõhi ja läks järsult sügavaks. Kindlasti mõningaid pani mõtlema, mis nüüd juhtus, et selline pealkiri. Kohe räägin sellest täpsemalt, miks just selline pealkiri. Igatahes lugu on järgmine:

Me läksime noormehega ujuma või lihtsalt jahutama merre, aga see läks järsult sügavaks ja lained olid päris suured. Ühel hetkel lõi laine minul üle pea ja noormees karjub „MUSI, KUS ON SU PRILLID?”, ma olin nagu „Mida sa ajad?” ja katsusin, et polegi. Aga ma olin tol hetkel nii paanikas, sest mu jalad ei ulatanud põhja ja ujudes ei jõudnud kuidagi kaldale ligemale ning ma samal ajal püüdsin õhku saada. JAH, ma oskan ujuda!!! Asi ei olnud absoluutselt ujumisoskuses kinni, vaid mul tekib paanika/foobia, kui ei saa jalgu põhja panna või kasvõi korra varbaga puudutada. Karjusin „VII MIND KOHE KALDALE”, aga tema jahus mulle ainult nendest prillidest. Jah, mul on tohutult kahju, et need mere põhja läksid, aga pigem minu elu kui need prillid. Kahjuks ei leidnud enam neid ka üles, sest lained olid suured ja merevesi oli hägune. Aga enne kaldale jõudmist me kukkusime ja minust käis veelkord laine ülepea, hinge hoidsin kinni, aga kuna mul oli kartus juba sees, siis käis ka surm silme eest läbi. Lõpuks kui lamamistoolile jõudsin, siis värisesin ega suutnud midagi mõnda aega teha, sest olin tohutult šokis. Hiljem oli pea veidike selgem ja alles siis jõudis kohale, et mul on prillid kadunud. Umbes 300€ oli läinud nagu niuhti, kahju. Eestis tuleb osta uued, sest ma vajan prille. Loodan, et leian endale jälle sobivad ja lemmikud. 😉

Viimased pildid enne prillide kadumist

 

Nüüd olen Eestis tagasi ja valmistun matemaatika riigieksamiks, mis on 25. mail. Samuti naasen töölainele ehk pildistamised, blogipostitused ja muud põnevad tegevused. 

Mul on rõõm teatada, et räpparil Silver Orissaar aka AG ilmus 16. mail paar TRACKI, mida saate kuulata siit – https://www.youtube.com/watch?v=F_8Rwrber78&list=PLb6UuL5UWhbd-J8fhheeQhwfw_XT2Ggdc

Samuti tuletan meelde, et käimas on Eesti Blogiauhindade hääletus ja meie ootame ikka veel teie hääli. Hääletuse lõpuni on jäänud täpselt 13. päeva ehk kuni 31. maini.

Selleks tuleb teha järgmist:

1. ava see link – https://eba.marimell.eu/eba2018_h/

2. otsi üles kategooria „ELULISED BLOGID”

3. kategooriast otsi üles selline link – https://sipsukeseblogi.wordpress.com/

4. keri täiesti alla ja sealt vajuta SAADA.

Igas kategoorias saab valida 3 lemmikut, kuid seda ei pea tegema, kui ei soovi. . 😉 ❤️

Täname kõiki, kes annavad oma panuse meie tulevikule. ❤️

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s