Milline tihe päev ja osavõtt on pool võitu…!?

Hei, hei!

Appi, ma pole nii ammu midagi postitanud. Lubasin järgmise nädala lõpuks ka EBA gala postituse valmis saada. Mul on mega kiire olnud ja väga palju masendavaid päevi, sest raske oli harjuda sellega, et noormees on kaitseväes. Lisaks sellele on nii palju asju juhtunud, mida tahan teiega jagada, aga ma olen praegu aktiivsem instagramis. Kui soovite olla kursis mu tegemistega, siis mine FOLLOW 😉 – ära maga maha lahedaid loosimisi. 

Fotosessioon hõlmas tervet päeva ja kestis kella kolmest üheksani, mis oli täis palju uusi tutvusi ja kogemusi. Nimelt oli tegemist moefotosessiooniga, kus poseerisin Debenhamsi riietega. Pildid on tehtud Pirita linnaosas (klooster, jahisadam, memoriaal, teletorn) ja Viimsis mere ääres. Fotod tegi Meelis Adamson.

      

____________________________________________

Mingist konkursist osavõtmine on juba pool võitu. Nii otsustasin minagi osa võtta Buduaar Summer Model 2018 konkursist. Mida see endast kujutab?

Tegemist on modelliotsinguga, mis toimub juba üheksandat korda, kes saavad panna ennast proovile modellivaldkonnas. Võistlusel ei loe sinu ümbermõõdud ega pikkus, 

See modellivõistlus ei anna ette ümbermõõte ega pikkust, vaid see võistlus on säravatele naistele, kelles peitub sarm, julgus ja puhas elurõõm,mis on eelduseks, et just Sind soovitakse esindama erinevate kaubamärkide tooteid järgnevatel aastatel. 

Võistlus koosneb mitmest osast:

Kõigepealt tuleb teha modelliraamat, aga selleks peab olema Buduaari konto. Finaali pääseb ainult 10 neidu, kellest 5 valib žürii ja 5 pääsevad edasi just hääletuse kaudu ehk hääleta oma lemmiku poolt.

Finaali pääsenuid ootab ees – tantsuvoor, eneseväljendamise voor, fotodel poseerimine, Catwalk’i voor, aga igas vooris valitakse välja parim. 

Lisaks sellele saavad neiud panna ennast proovile promotüdrukutena, kus saab suhelda rannarahvaga ja jagada Balbiino uusi jäätiseid ning veel palju muud toredat. Igatahes tegus ja põnev päev.

Soovid saata mind finaali, siis saad oma häältega toetada mind siin – https://buduaar.tv3.ee/summermodel2018/candidate/sigrid-tamme

 

Mu kallim ja sõbrad soovitasid ning käisid lausa peale, et ma paneks ennast kirja. Eks finaali pääsemine sõltub kõik teie häältest. Aitäh, kes hääletavad ja seda saab teha igapäev. ❤ 

 

 

 

 

Järgmiste magusate uudisteni! 😉 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s