Uus peatükk

Heii!!

Viimane postitus oli 18.augustil ja seal jagasin infot, et teen väikese pausi blogis. Aga  praegune postitus ei tähenda veel seda, et olen täielikult blogilainel tagasi. See selgub juba lähiajal, kas olen täielikult tagasi või mitte.  Tegelikult sa tulid siia, et teada saada midagi uut või üleüldiselt mis vahepeal on toimunud. 

Huvitav küll, mida põnevat olen korda saatnud ühe kuu jooksul…? 

Poleks osanud arvatagi, et nii lühikese ajaga võib nii palju muutuda. Praegu saan käsi südamel öelda, et vahel tuleb unistada suurelt ja uskuda imedesse. Ma tegin oma elus esimese kannapöörde. Mina ja kannapöörde????

Septembrist asusin õppima Tallinna Majanduskoolis, Sotsiaalmeedia spetialisti erialal. Õppetöö toimub kolmapäevast-laupäevani, iga 3-4 nädala tagant ja nii järgmised 2 aastat. Miks just sotsiaalmeedia spetsialistiks? Esiteks õppekavas on valikaineks fotograafia, teiseks tänapäeval käib kõik läbi sotsiaalmeedia ja kes ei tahaks teenida enda hobiga raha. Õpin kirjutama lugusid, mis köidavad inimesi ja saan teada, mida tahavad näha erinevad sihtrühmad. Saan uusi teadmisi juurde ja palju uusi kogemusi nii sotsiaalmeediakanalites kui ka näiteks Photoshopi kasutades. Tunnid on juba praegu huvitavad, sest kui sul on õppejõud, kes on ise ka huvitatud ainest, mida nad õpetavad, siis nad suudavad iga aine teha huvitavamaks.

Lisan siia ühe sissejuhatava videoklipi

See oli alles sissejuhatus minu elus tehtud kannapöördele. Mu elus on toimunud lisaks koolile veel  kolm muudatust – minu iseloom koos käitumisega, uus töökoht ja elukoha muutumine. 

Päris paljud sõbrad ja samuti perekond ütleb, et olen muutunud palju rahulikumaks peale seda, kui mu ellu ilmus uus armastus. Ausalt öeldes neil on igatahes õigus, sest ma tunnen ise ka, et olen muutunud nii füüsiliselt kui ka vaimselt.  Vahel on selline tunne, et viibiksin teises dimensioonisMa säran rohkem kui kunagi varem, palju iseseisvam ega anna enam nii kergelt alla. 

Ma ei tea kui paljud jälgivad instagramis meie tegemisi, aga seal on toimumas erinevad loosid ja palju uut informatsiooni. Viska pilk minu (meie, kuna jagame koos infot ja pilte seal) instagramile 

Ühesõnaga ma sain endale uue töökoha ja mis on kõige parem!? Ma olen tükk aega otsinud sellist tööd, mis oleks seotud sotsiaalmeediakanalitega. Asusin tööle Caramira lemmikloomapoe turundusassistendina, kelle peamised ülesanded on kampaaniate loomine, sotsiaalmeedia kanalite ülalpidamine, reklaamide koostamine, paljude uute inimestega kontakteerumine ja muud lahedat. Täpselt see töö, mis on minulik ja igati tulevad koolis õpitud asjad kasuks. See eriala on seda kõike väärt, et tulevikus töödata sotsiaalmeediaplatvormidel ja teenida sellega sissetulekut. 

Clothes: Debenhams Clothes: Debenhams

Ja kõige rohkem küsitavam küsimus “Kas ja millal plaanime kokku kolida noormehega?”. Hmm, lugu on järgmine – Me oleme nüüd juba kuuaega olnud elukaaslased ehk ma elan noormehe juures. Minu kodu on teiselpool kesklinna, aga saame iga kell sõita bussiga otse mu koju. Elame majas koos tema perekonnaga, saame omavahel väga hästi läbi.

PSX_20180828_001824.jpg

Praegune elukaaslane on heasmõttes muutnud mind paremaks inimeseks, ta on pannud mõtlema ja õigesti tegutsema. Mõni õhtu õpime koos ja peale igat koolipäeva või õppimist räägime teineteisele, mida uut saime täna teada ning mis meeldis. Igal õhtul koju jõudes küsime teineteiselt, kuidas päev möödus ja teeme koos süüa või vaatame telekat. See näitab kui väga kaaslane armastab ja hoolib sinust. Tugev suhe jääb elulõpuni kestma. 

PSX_20180830_162806.jpg

Siit leiab mu elukaaslase instagrami, teda võib ka hakata jälgima. 😉 

 

PSX_20180920_132851.jpg

Vot see oli alles kannapööre 😉 

Järgmise korrani! ❤

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s