Millal see ükskord lõppeb?

Hei!
Kas inimestel ei peaks olema rohkem mõistust juba, kui on vanemaks saanud!? Miks on vaja torkida vanu teemasid ja veel enam narrida sellega, milles ta ei saa ennast muuta?
Ma olen 100% kindel, et kõiki inimesi on korra elus narritud või kestab see siiani. Mind on alati narritud ühe ja sama asja pärast, kuid olen sellest üle saanud ega tee enam välja. Aga mind häirib see, et täiskasvanud inimesed jätkavad nagu lapsed, kellel peaks ometi olema juba mõistus peas.

Bullying_11-30-16.jpg


Tunnistage, kellele meeldiks narrimine!? Minu teada ei meeldi see mitte kellelegi. Narrimine on igati solvav ja ebameeldiv, aga narrijaltel tuleb olla enesekindlam ja võtta asja positiivselt. Seda on raske teha, aga narrija näeb, et see annab sulle motivatsiooni juurde, et midagi saavutada või teha. Kui sa ei pööra sellele öeldule tähelepanu, siis võib juhtuda see, et jätavad rahule sind. Narritakse edasi neid, kes saavad kurjaks, nutavad või solvuvad. Jah, mul on lihtne seda rääkida, kuna olen kõik läbi elanud ja siiani see kestab.

index.png
Nimelt nagu enamus teavad, siis mul on väheke kõrgem laup/otsmik kui tavainimesel. Mulle öeldakse lahenduseks, et lõika endale tukk. Kahjuks see lahendus ei lahenda probleemi, sest mul jookseb juuksepiir täpselt keskelt pooleks ehk tukk läheb sinna, kuhu tuul puhub ning selle igapäevane kammimine ei aita ka. Ma ei hakka iluoperatsioonile minema sinu/teie pärast, sest see ei ole ka lahendus. Jah olen proovinud seda tuka versiooni ega mulle ka meeldi see, et mul on kõrgem laup. 😦 Sellepärast ei käigi kodunt väljas patsiga vaid alati on juuksed lahti.

MEL_1124
Aga mulle on vanemad öelnud, et kellel on kõrgem laup sellel on rohkem tarkust. Hmm, ma pole seda never uskunud ega kuulanud, vaid olen vastu vaielnud, et see ei ole nii.
Ühel päeval googeldasin natuke ja mulle viskas ette Koduhaldjas blogipostituse, kus ta rääkis erinevatest näol olevatest rikkusee joontest, et kas sul on eelsoodumust edukaks saada. Seal oli ka lauba kohta ja see jutt pani mind korraks mõtlema, sest äkki tõesti ühel päeval olen edukam, sest seda ei oska mitte keegi ette näha. Eks jätkan oma asju tehes ja lasen ajal otsustada.

45188683_520074055067955_1484507844739858432_n
Me kõik oleme erinevad ja igal ühel on omad miinused/vead, mida tahaks muuta. Narrimise all kannatavad paljud noored, minuni on jõudnud paar kirja, kes vajavad abi seoses narrimisega/kiusamisega. Pärast soovitusi läheb mööda paar nädalat ja uued kirjad on väga rõõmsad, sest nad tänavad nõu eest! Ma olen suutnud aidata paari neiu kui ka poisi elu muuta.
Siin ka väike näide tagasisidest:

45206605_1995569940735544_7052269753808715776_n
Püüa olla positiivne ja kõik võib muutuda!
Pea püsti ja selg sirgu ja kõnni edasi oma teed!
Järgmise korrani!

11 thoughts on “Millal see ükskord lõppeb?

 1. Kiusamine on kindlasti väga levinud ja liialt suur probleem Eesti koolides ja ka Väljaspool kooli. Kuid me kõik saame rääkida sellest sest mida rohkem me räägime oma lugusid ja anname sõnumi, et kiusamine pole okei seda kindlamalt võib tulevikus see probleem olla väiksem

  Liked by 1 person

   • Nagu ma olen ka ise mitmeid korda rääkinud on tegelt suurem enamus praegustest lastest ja noortest täiskasvanutest kogenud enda nahal kiusamist ja kahjuks on nii et kiusamine sünnitab vaid kiusamist eriti nõme on see kui narritakse millegi pärast mida inimene ise muuta ei saa näiteks välimus, ka kõige tugevam inimene võib teha nägu et see ei lähe korda aga see haavab sügavalt kui narritakse

    Liked by 1 person

   • Jaa, ning see jääb alatiseks hinge. Eriti kui keegi tuletab lambist ühel päeval meelde või nimetab just selle solvangu, millega sind on eluaeg noritud või kiusatud.

    Liked by 1 person

   • Mhmm nii on näiteks mul on suuremad silmad kui paljudel teistel inimestel ja seetõttu mind ka noritud öökulliks ja ahviks ja ma ei tea milleks veel ja nüüd kevadel kui üks inimene ütles mu kohta ahv tuli mul see kõik meelde ja pean nentima, et polnud just kõige suurepärasem olla peale seda. Eriti hull on veel füüsiline kiusamine kus laps on vägivalla ohver ja ei julge rääkida ka sest kardab et veel hullem võib juhtuda

    Liked by 1 person

   • Ma olengi võtnud endale eesmärgiks rääkida ühiskonna valupunktidest ja inimlikest emotsioonidest läbi oma blogis olevate luuletuste kuid kahjuks hetkel pole väga palju inimesi kes näeb ja loeb

    Liked by 1 person

   • Mult küsiti hiljuti, et kes on Üksikuluule blogi autor ja miks ma jälgin. Ma olin nagu, oot ma ei mäletagi, aga lubasin välja uurida. ☺️😂 Talle meeldivad su luuletused ja ma vahepeal ka pilgu peale heitnud. Väga tubli töö!

    Meeldib

   • Oleks ainult rohkem inimesi kes leiaks ennast mu luuletustest aga algusest peale on olnud mul eesmärk kirjutada teiste aitamiseks mitte enda kuulsuse suurendamiseks elus palju kannatanud inimesena soovin ma leida tee inimeste hinge ja panna nad mõtlema nii et igale probleemile on lahendus ja see ka oli selle blogi eesmärk kui aprillis alustasin ja asusin looma luuletusi mis tulevad minust enesest ja mis võiks aidata ka teisi

    Liked by 1 person

   • Kuid ma pean tunnistama, et nüüdseks olen leidnud enda õnne ning tõelise armastuse. Varasemalt ei teadnud, mis on õnn ja armastus, ma eksisin rängalt.
    Ma ei võta enam solvanguid südamesse, sest muidu jääb see liiga kripeldama ning pähe võivad tulla enesetapu mõtted.

    Liked by 1 person

 2. Õige positiivne mõtlemine on juba liikumine õiges suunas lihtsalt iga inimese jaoks on keegi ja vaja olla kannatlik kuid kahjuks on ka palju noori kes ei julge enam anda võimalust sest nad on juba pidanud elus nii palju pettuma ja seda on äärmiselt kurb näha loodan et need 108 inimest, kes on võtnud natukene aega, et lugeda luuletusi on siit leidnud kas või ühegi mõtte mis võib päästa neid august

  Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s