Laisk laupäev

Meie laiskleme tavaliselt laupäeviti ja pühapäeviti, aga seekord oli erakordne juhus, kus oli hästi tegus päev.

Frankil on tulekul aastagala tööl ja nende tiim osaleb tantsukavaga ning seoses sellega oli neil mingi videoklipi võtted, misõttu pidime varakult ärkama. Õues paistis päike ja see tegi tavalise talveilma veelgi mõnusamaks, isegi kass nautis seda ilma ja sumpas lumes. Mõtlesin, et lähen õue kassi pildistama ja siin on üksikud pildid.

DSC_0301.jpg

DSC_0303.jpg

DSC_0282.jpg“Kuku, kus sa oled? Lase tuppa mind.”

Tuppa jõudes alustasin oma trenniga, kui olin sellega lõpetanud, siis asusin pilte töötlema. Frankil olid võtted läbi, aga tal oli vaja linnas ajada asju. Kui olin pildid valmis saanud, siis ootasin Franki, et saaks süüa teha ja kõhud täis süüa. Peale sööki oli meil paar tundi aega koos olla, sest ta läks õhtul poistega linna baaridesse. Aga enne kui jõudsin lebo asendi võtta, kirjutas sõbranna mulle “Kas sa ei taha täna minuga jõusaali tulla?” Ma kohe küsisin vastu “Kuhu? Mis kell? Mida sa täpsemalt täna treenid? ….. jne.” Ma pikalt kõhklesin, aga kui Frank kuulis sellest, siis ta moosis pikalt mind. Ütles, et mine ikka, sest pärast äkki hakkab meeldima ja tahad käia edasi.

Lõpuks võtsin ennast kokku ja vedasin ennast jõusaali kohale. Külastasin esimest korda MyFitnessi jõusaali või üleüldse jõusaali. 😛 Esmamulje oli väga hea, sest olen alati jälginud ja olnud kursis MyFitnessi tegemistega.

Peale jõusaali tekkis isegi uni, aga loomulikult ei läinud kohe magama. Jõudsin koju ja Frank polnud veel linna läinud, mis oli isegi hea, sest sain oma muljeid jagada. Tänasin, et ta suutis mind veenda minema, sest ma ei kahetse seda. Plaanisin kaaluda isegi varianti, et kas tahaksin minna tagasi.

Ülejäänud õhtu oli sisustatud “Elu keset linna” sarjaga, et lausa vaatasin ära 7 osa hooajast. Oleksin võinud isegi veel vaadata, aga otsustasin kell 3 öösel minna pesema. Peale pesu lugesin natuke raamatut nimega “Ma tulen”, mille on kirjutanud Sandra Angel. See raamat on üks mu lemmikuid, mida loen juba teist korda, sest selle sisu on huvitav, kergesti loetav ja noortepärane.

Kell oli umbes 05:00 ja Franki polnud veel kodus ning silmad vajusid juba kinni. Otsustasin magama minna.

Vot selline oli meie üks huvitav laupäev. 😛Mis otsuse tegin seoses jõusaaliga? Kas liitusin klubiga või ei? Sellest saad teada järgmises postituses 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s