Blogis on hiirvaikne

Hei!

Kas olen unustanud oma lugejad ära?

Are you kidding me_

Ma ei unustaks iial teid, lihtsalt mu elus on olnud nii palju muutusi ja selletõttu pole jõudnud blogisse midagi kirja panna. Teemad olen endale üles kirjutanud, aga selle kiire elu kõrvalt pole olnud viitsimist. Nüüd on aeg, kus asun usinalt kirjutama, et kuus ilmuks vähemalt 5-10 postitust. 

Muidu jäävad vanad teemad liiga tahaplaanile ega näe enam pointi nendest kirjutada. Sellepärast alates peale seda postitust kirjutan kohe uuest teemast ehk ei lähe raisku. Samuti ei tahaks oma lugejaskonda kaotada, kuigi enamus on kindlasti leidnud juba uue blogid, mida jälgivad, sest ma postitan liiga harva. Aga mina ei lase sellel ennast häirida ja jätkan oma rada. 

Olen usinasti otsinud tööd, aga siiani olen töötu. 😦 Vahepeal käisin õpetamas 4. klassi neiule matemaatikat ja tegime teised kodutööd ka ära. Saime valmis oma täiesti uue ja verivärske toa, millest kirjutan täpsemalt järgmises postituses, mis arvatavasti ilmub järgmisel nädalal, sest nädalavahetuse veedan Pärnus koos elukaaslasega. Mis ja mida me Pärnus teeme?? Sellest tuleb postitus juba esmaspäeval või teisipäeval. 🙂 

Happy weekendsSeni ilusat nädalavahetust!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s